Kniha návštev

Vážení zákazníci,

ďakujeme za všetky vaše názory a pripomienky, ktoré nám napíšte v tejto sekcii. Pre písanie odkazov sa musíte  zaregistrovať v redakčnom systéme.

 • gazdik says:

  Zúčastnil som sa zájazdu do Toskánska v mestách Siena, San Gimignana, Pisa, Vinci a Florencia. Je už štandardnou praxou CK CekanTour, že takéto zájazdy sú detailne pripravené nielen po organizačnej, ale aj po obsahovej stránke, s kvalitným sprievodom, kvalitnou a pohodlnou dopravou a tiež s kvalitným ubytovaním. Doprava luxusným autobusom vedeným veľmi skúsenými vodičmi, ktorí sa po rokoch spoločných potuliek po Európe už stali našimi priateľmi a sú to osoby, ktoré aj napriek námahe riešia všetko s úsmevom a ústretovo. Obsahová príprava tohto, ale i predošlých zájazdov bola vysoko profesionálna, ktorá uspokojí nielen odborníkov na stavebné pamiatky, ale zanechá hlboký intelekt rozvíjajúci dojem aj u účastníkov zájazdu s nestavebným profesionálnym profilom. O krásnych pamiatkach vo vymenovaných mestách netreba hovoriť, to by bolo nosením dreva do hory. Mňa veľmi oslovila taká nová skúsenosť, že do Florencie sme cestovali vlakom – bola to úžasná zmena, ktorá neskutočne prehĺbila krásne zážitky celého dňa. ČekanTour so svojimi klientmi komunikuje ako so skutočnými priateľmi a už také uvítanie v záujemcovi nutne vyvolá garanciu, že je to rokmi zabehnutá a spoľahlivá cestovka. Kto má záujem absolvovať kvalitný a bezproblémový poznávací zájazd, potom CekanToure je tá správna adresa.

 • vlabos says:

  V dňoch 6.6. až 8.6.2014 sme sa zúčastnili zájazdu do Prahy. Chcel by som vyjadriť spokojnosť s organizáciou zájazdu a poďakovať Vášmu sprievodcovi p. Feriancovi, ktorý nás ako aj v minulosti opäť nesklamal a prispel svojimi odbornými výkladmi a všetkým čo za tie dni dokázal ukázať z Prahy k obohateniu rozhľadu a nezabudnuteľným zážitkom.

 • gazdik says:

  S manželkou sme dlhoročnými klintami CK ČeKantour. V tomto roku sme sa zúčastnili na 5 zájazdoch, na ktorých sme prešli viac ako 6000 km po Európe. Boli to pamätihodnosti južnej Moravy, Albánsko, Sicília, predvianočný Krakov a predvianočná Viedeň. Všetky priniesli účastníkom nielen pôžitok z absolútne bezpečnej a primerane rýchlej jazdy vodičov Svätoslava Mihálika a Mariána Stana luxusným a pohodlným autokarom CK, ale aj kvalitným sprievodcovským zastúpením CK PaedDr. Štefanom Feriancom ale aj dôstojným sprievodcovským nástupcom veľmi nádejným mladým sprievodcom Radkom Čekanom. Zo všetkých zájazdov sme získali veľké množstvo estetických zážitkov, poznania architektonických skvostov histórie, veľmi veľké intelektuálne obohatenie nášho poznania a v neposlednej rade i získanie nových priateľov z radov pravidelných účastníkov zájazdov s CK Čekan až do takej miery, že sa pravidelne stretávame i mimo zájazdov. Do novej sezóny 2014 želám majiteľom CK ČeKan tour, sprievodcom, vodičom ale aj administratívnym pracovníkom prežitie krásnych Vianoc, veselého Silvestra a v novom roku úspešné napĺňanie programových cieľov CK. S vďakou rodina Gazdíková

 • ogazdik says:

  V dňoch 4. a 5. mája 2013 som sa s manželkou zúčastnil zájazduna Južnú Moravu. Zájazd,mal možno povedať, už štandardne vysokú úroveň nielen čo sa týka organizačného zabezpečenia, ale aj vysokej úrovne informovania o navštívených miestach. Sprievodca PaedDr. Štefan Ferianc je už mnoho rokov známym sprievodcom, ktorý svoje povolanie historika dôkladne využíva aj na poučné informácie poskytnuté účastníkom zájazdov. Nebolo tomu inak ani teraz. Je bezkonkurenčná prednosť Cestovnej kancelári Čekan, ktoré spočíva v zamestnaní účastníka zájazdu aktuálnymi informáciami o miestach prechádzaných počas cesty tam, v mieste detinácie, ale i na spiatočnej ceste, ktorá sa zväčša nezhoduje s itinerárom cesty tam. Myslím, že práve toto by malo byť účelom turizmu – zamestnať turistu v únosnej miere tj. tak, aby sa obohatil jeho intelektuálny rozhľad, ale mu bolo primerane i umožnené osobné voľno či už na fotografovanie, na obed, večeru a iné. Myslím, že náročnosť vyberaného obsahu zájazdov je vhodný pre všetky vekové kategórie od 5 do 95 rokov – to preto, že nevyžaduje sa neštandardný kondičný predpoklad a k tomu kultúrny obsah zájazdu má mnoho čo povedať každej vekovej kategórii. Nemožno zabudnúť ani na pohodlný moderný autokar a hlavne jeho spoľahlivý vodič p. Svätoslav Mihálik, ktorý nám predviedol svoju vysokú školu autokarového manévru na preplnenom parkovisku v Ledniciach. Jeho spôsob jazdy v každom účastníkovi vzbudzuje komfort jazdy, bezpečnosť a to všetko v primeranej rýchlosti jazdy. Vyslovujeme aj týmto svoje poďakovanie CK Čekan za krásny zájazd do Znojma, Šatova, Ledníc a Valtíc. Cestujem s touto cestoukou už dlhé roky a sme aj s manželkou veľmi spokojní s jej službami a prijateľnými cenami. Už teraz sa tešíme na ďalšie tohtoročné zájazdy do Albánska a na Sicíliu a možno i do Brazílie, ak sa nazbiera dostatok záujemcov. S vďakou Ing. Oto Gazdík s manželkou

 • Dagmar says:

  Prešla som už niekoľko kútov sveta a mám skúsenosti s rôznymi cestovnými kanceláriami. CK ČeKan patrí medzi
  top cestoviek, ktorá je spoľahlivá, s výborným zabezpečením servisu počas cesty i v miestach návštev a pobytu.
  Highlightom je sprievodné slovo p. Štefana Ferianca, ktorý je hlboko fundovaný z oblasti histórie i geografie a
  k tomu ešte vždy pridáva ako bonus srdce a lásku k svojej profesii, ktorá má i punc dlhoročných skúseností.
  Patrí Vám veeeeeeeeeeeeeeeľké ďakujem!

 • Renata says:

  S CK Čekan som prvýkrát v mojom živote absolvovala poznávací zájazd “Pobaltie” pred 3.rokmi a bol super po všetkých stránkach- bezpečnosť,program, sprievodca p. Štefan Ferianc. Takže som neváhala a prihlásila som sa na dva ďalšie- Paríž a následne aj Rím. Opäť len a len chválim a keďže tento rok som na žiadnej poznávačke nebola
  / zo zdravotných dôvodov/, snažím sa liečiť, aby som mohla cestovať….Z bohatého programu CK je ešte čo vybrať…..!!!

 • MariaKellerova says:

  Koncom septembra sme sa zúčastnili na zájazde Zámky ČR, navštívili sme ich 7, ale najviac z nich vynikol zámok Hrádek u Nechanic, ktorý je skutočným skvostom. Hoci cesta bola dlhá, bolo nám príjemne aj vďaka bezpečnej a pohodovej jazde vodiča a Lucke, ktorá nám dávala potrebné informácie. Hlboké teoretické a praktické vedomosti preukázal náš sprievodca p. Ferianc, ktorý nám ako vždy celou cestou sprostredkovával pozoruhodnosti a zaujímavosti Moravy a Čiech, kadiaľ sme prechádzali luxusným autobusom. Vďaka tímu CK Čekan, ktorý nás sprevádzal a o všetko sa veľmi dobre postaral, bol tento zájazd pre nás veľkým zážitkom a osviežením, ďakujeme

 • peresiniova says:

  Bola som Veľmi spokojná so zájazdom do Čiech na hrady a zámky 21.-23.9.2012. Cestovnú kanceláriu a hlavne pána Ferianca – sprievodcu CK už viac rokov poznám a výlety s ním ma nikdy nesklamali a priniesli ponaučenie, obdivovanie krás a oddych v našom uponáhľanom živote. Ďakujem za zážitky a želám aby aj naďalej boli krásne a poučné zájazdy, plno dobrých klientov a veľa zdravia všetkým.
  Perešíniová

 • kapustovalucia says:

  Lignano – Ďakujem za možnosť stráviť dovolenku v Taliansku s cekantour. Bol to nezabudnuteľný zážitok. Ľudia z tejto cestovky sú neskutočne milí, ochotní, ústretoví … . A to všetko za bezkonkurenčnú cenu.

 • dagmarkrcova says:

  Dagmar Krčová O existencii CK Čekan sme sa dozvedeli od priateľov v r. 2008. Zúčastnili sme sa poznávacieho zájazdu do Irska, ktorým sme boli nadšení. Vďaka p. Feriancovi, ktorý pripravuje zájazdy zodpovedne, precízne a hlavne veľmi zaujímavo, sme navštívili krásne miesta a krajiny. Je to pre nás jednoznačne cenovo bezkonkurenčná cestovka, ponúkajúca svojím programom nezabudnuteľné zážitky. Už sa tešíme na najbližšiu vysnívanú cestu.

 • Iva says:

  Po skúsenostiach s inými cestovnými kanceláriami môžem povedať, že cestovná kancelária Čekan bola najlepšia. Výborný boli hlavne čo sa týka poskytovaných služieb. Delegátka, ktorá zaujme každého svojim rozprávaním, pohodlný autobus s výbornými vodičmi…so zájazdom sme boli nadmieru spokojný. Teším sa na ďaľší výlet s nimi :)

 • Renata Vetrakova says:

  Ahojte, som rada, že môžem touto cestou vyjadriť svoju spokojnosť so všetkými službami a ponukami CK Čekan a radosť nad tým, že mám vo svojom kruhu priateľov aj osobnosti z milého kolektívu tejto cestovnej kancelárie, ktorá v maximálnej možnej miere vychádza v ústrety všetkým svojim klientom aj neklientom. Teším sa na najbližšie zážitky s nimi………….hurá do sveta :)

Pridaj komentár