KRÁSY ZÁPADNÝCH ČIECH

KRÁSY ZÁPADNÝCH ČIECH

5. – 7. máj 2017     

 

Program zájazdu:

 

1. deň       Odchod zo Zvolena o 04.00 hod.  Cesta územím Slovenska, Česka. V poludňajších hodinách príchod do Plzne, spoločná prehliadka historického jadra (renesančná Radnica, gotická Katedrála svätého Bartolomeja s najvyššou vežou v Čechách, Veľká synagóga, historické podzemie …) Po prehliadke mesta presun do pivovaru Plzeňský Prazdroj, kde nahliadneme priamo do výroby jedinečného piva. Večer  presun na ubytovanie, nocľah.

 

2. deň       Po raňajkách cesta do obce Kladruby u Stříbra, návšteva Kláštora založeného pre rehoľu benediktínov začiatkom 12. storočia kniežaťom Vladislavom I., ktorý je tu  pochovaný. V poludňajších hodinách presun do mesta Stříbro, osobné voľno,  krátka prehliadka historického jadra v okolí Masarykovo námestia. Po prehliadke presun do Chebu, prehliadka mesta, ktoré sa pýši   jednou z najkrajších stredoeurópskych románskych pamiatok – Chebským hradom s Čiernou vežou a románsko-gotickou kaplnkou, historická časť Špalíček (komplex domov z 13. storočia), Kostol Sv. Mikuláša, osobné voľno. Večer ubytovanie, nocľah.

 

3. deň       Raňajky, tranzit do najznámejších a najväčších českých kúpeľov, ktoré založil Karol IV. , Karlových Varov.  Prechádzka karlovarskými kolonádami, prehliadka barokovej a secesnej architektúry mesta, osobné voľno. V poludňajších hodinách návšteva múzea skla Moser a  múzea Jana Bechera spojená s ochutnávkou a možnosťou nákupu svetoznámeho bylinkového likéru. Popoludní (cca 14.00 hod.) spiatočná cesta. Príchod do Zvolena v neskorých večerných hodinách.

 

 

 

Cena zájazdu / osoba: 129,- EUR  (pri plne obsadenom autobuse)

 

 

 

Služby CK zahrnuté v cene zájazdu :

Doprava :  luxusným zájazdovým  autobusom ( DVD prehrávač, audio, bufet, WC a pod.)

Ubytovanie : 1 x jednoduchý hotel alebo penzión

Strava: 1 x raňajky na ubytovaní

Iné : sprievodca – zástupca CK, poistenie CK proti insolventnosti v zmysle zák. č. 281/2001. Zb. z., DPH

 

 

Cena zájazdu nezahrňuje ceny vstupov.

 

Cena a služby zájazdu sú garantované pri nezmenenom kurze a zákonných podmienkach platných v čase vydania programu. (Október  2016).

Poistenie  nie je zahrnuté v cene. CK môže sprostredkovať „Komplexné cestovné poistenie pre účastníkov  zájazdov a pobytov“ realizované cez ALLIANZ, Slovenskú poisťovňu a.s. Poistná suma za deň / osoba = 2,09 €.

Storno podmienky cestovnej kancelárie a podmienky poistenia sú súčasťou Zmluvy o obstaraní zájazdu .

 

Zmena programu vyhradená!

Pridaj komentár