PETROHRAD

PETROHRAD

14. – 20. august 2017

 

Program zájazdu:

 

1. deň :       Odchod zo Zvolena v skorých ranných hodinách. Cesta územím Slovenska, Poľska, Litvy. Vo večerných hodinách ubytovanie  na území Litvy, nocľah.

2. deň :       Po raňajkách pokračovanie v ceste územím Litvy, Lotyšska, Ruska. Zastávka v meste Pskov, jednom z najstarších ruských miest. Vo večerných hodinách príchod do Petrohradu, ubytovanie. Ubytovanie, prvá noc v Petrohrade.

3. deň :       Po raňajkách presun do Petrodvorca, ktorý je považovaný za architektonický klenot celej  Ruskej federácie.  Prehliadka barokového komplexu  – palác a park. Po prehliadke presun do malebného mestečka Puškin, komplex Carskoje Selo,  prehliadka paláca Kataríny I. Vo večerných hodinách návrat do Petrohradu, druhá noc.

4. deň :       Po raňajkách prehliadka mesta – Zimný palác (svetoznáma galéria Ermitáž), Nevský prospekt – prechádzka,  Chrám Vzkriesenia Krista, Alexandrijské divadlo, Kazaňská katedrála….. Večer návrat a ubytovanie, tretia noc. V noci možnosť sledovať otváranie mostov na Neve.

5. deň :       Po raňajkách pokračovanie v prehliadke mesta – Petropavlovská pevnosť súčasťou ktorej je katedrála s hrobkami cárskej rodiny Romanovcov,  domček Petra Veľkého, krížnik Aurora, osobné voľno na nákupy. Po prehliadke návrat na ubytovanie, štvrtá  noc v Petrohrade.

6. deň :       Raňajky, spiatočná cesta územím Ruska, Lotyšska, Litvy. Vo večerných hodinách ubytovanie na území Litvy, noc.

7. deň :       Raňajky, spiatočná cesta územím Litvy, Poľska, Slovenska. Príchod do Zvolena v neskorých večerných hodinách.

 

 

 

Cena zájazdu / osoba:      499 ,- EUR  (pri plne obsadenom autobuse)

 

 

 

Služby CK zahrnuté v cene zájazdu :

Doprava :  luxusným zájazdovým  autobusom ( DVD prehrávač, audio, bufet, WC a pod.)

Ubytovanie : 6 x  hotelovej kategórie

Strava: 6 x raňajky na ubytovaní, možnosť polpenzie za doplatok

Iné : sprievodca – zástupca CK, poistenie CK proti insolventnosti v zmysle zák. č. 281/2001. Zb. z., DPH

 

V cene nie je zahrnutý vízový poplatok do Ruskej federácie!

Cena zájazdu nezahrňuje ceny vstupov.

 

Cena a služby zájazdu sú garantované pri nezmenenom kurze a zákonných podmienkach platných v čase vydania programu. (Október  2016).

Poistenie  nie je zahrnuté v cene. CK môže sprostredkovať „Komplexné cestovné poistenie pre účastníkov  zájazdov a pobytov“ realizované cez ALLIANZ, Slovenskú poisťovňu a.s. Poistná suma za deň / osoba = 2,09 €.

Storno podmienky cestovnej kancelárie a podmienky poistenia sú súčasťou Zmluvy o obstaraní zájazdu .

 

Zmena programu vyhradená!

Pridaj komentár