PLITVICKÉ JAZERÁ – JASKYŇA POSTOJNSKA JAMA

PLITVICKÉ JAZERÁ – JASKYŇA POSTOJNSKA JAMA

 29. september – 1. október 2017

 

 

Program zájazdu:

 

1. deň:          Odchod zo Zvolena o 23.00 hod. . Cesta územím Slovenska, Maďarska, cesta nocou.

 

2. deň:          Pokračovanie v ceste územím Maďarska a Chorvátska. V ranných hodinách príchod do národného parku Plitvické jazerá, ktorý je od roku 1979 zaradený do UNESCO, známeho aj ako dejisko filmu Poklad na striebornom jazere.  Návšteva parku, možnosť výberu niektorej z trás, ktoré majú rôznu náročnosť. Časť prehliadky je možné absolvovať aj vláčikom, či plavbou po jednom z mnohých jazier. Po prehliadke  presun k Jadranskému moru. Ubytovanie v meste Rijeka alebo v okolí, noc.

 

3. deň:          Raňajky, cesta územím Chorvátska a Slovinska  k jaskyni Postojnska jama. Prehliadka jednej z najväčších a najkrajších sprístupnených jaskýň na svete – pešo a vláčikom. Po prehliadke  prestávka na obed a presun do neďalekého hradu Predjama, ktorý vyzerá, akoby vyrastal zo skaly. Po prehliadke zámku krátke osobné voľno a  spiatočná cesta územím Slovinska, Rakúska a Slovenska. Príchod do Zvolena v neskorých večerných hodinách.

 

 

 

 

Cena zájazdu / osoba:   119,- EUR  (pri plne obsadenom autobuse)

 

 

 

Služby CK zahrnuté v cene zájazdu :

Doprava :  luxusným zájazdovým  autobusom ( DVD prehrávač, audio, bufet, WC a pod.)

Ubytovanie : 1 x  hotelovej kategórie

Strava: 1 x raňajky na ubytovaní

Iné : sprievodca – zástupca CK, poistenie CK proti insolventnosti v zmysle zák. č. 281/2001. Zb. z., DPH

 

 

Cena zájazdu nezahrňuje ceny vstupov.

 

Cena a služby zájazdu sú garantované pri nezmenenom kurze a zákonných podmienkach platných v čase vydania programu. (Október  2016).

Poistenie  nie je zahrnuté v cene. CK môže sprostredkovať „Komplexné cestovné poistenie pre účastníkov  zájazdov a pobytov“ realizované cez ALLIANZ, Slovenskú poisťovňu a.s. Poistná suma za deň / osoba = 2,09 €.

Storno podmienky cestovnej kancelárie a podmienky poistenia sú súčasťou Zmluvy o obstaraní zájazdu .

 

Zmena programu vyhradená!

Pridaj komentár