KRAKOV – VIELIČKA

KRAKOV – VIELIČKA

7. – 8. október 2017 

 

Program zájazdu:

 

1. deň :        Odchod zo Zvolena  o 5.00 hod. V dopoludňajších hodinách príchod do Krakova. Spoločný a doporučený individuálny program v historickom centre mesta, ktoré je zapísané v zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO – Wawel, Kostol sv. Petra a Pavla, Kostol sv. Ondreja, budovy Jagiellonskej univerzity,  Sukiennice, Mariacki kostol,  Floriánska brána, Barbakan… Osobné voľno. Večer presun na ubytovanie, nocľah.

 

2. deň :        Po raňajkách pokračovanie v prehliadke Krakova, časť Kazimierz, prehliadka starej židovskej štvrti, prestávka na obed. Po obede presun do neďalekej Vieličky,  prehliadka soľnej bane, počas ktorej sprievodca oboznámi návštevníkov s históriou bane a tradíciami baníckeho remesla. Komory sú vyzdobené figurálnymi kompozíciami zo soli a v soľnom masíve sú vysekané aj unikátne kaplnky. Po prehliadke spiatočná cesta. Príchod do Zvolena vo večerných hodinách.

 

 

 

Cena zájazdu / osoba:   79 ,- EUR  (pri plne obsadenom autobuse)

 

 

 

Služby CK zahrnuté v cene zájazdu :

Doprava :  luxusným zájazdovým  autobusom ( DVD prehrávač, audio, bufet, WC a pod.)

Ubytovanie : 1 x jednoduchý hotel

Strava: 1 x raňajky na ubytovaní

Iné : sprievodca – zástupca CK, poistenie CK proti insolventnosti v zmysle zák. č. 281/2001. Zb. z., DPH

 

 

Cena zájazdu nezahrňuje ceny vstupov.

 

Cena a služby zájazdu sú garantované pri nezmenenom kurze a zákonných podmienkach platných v čase vydania programu. (Október  2016).

Poistenie  nie je zahrnuté v cene. CK môže sprostredkovať „Komplexné cestovné poistenie pre účastníkov  zájazdov a pobytov“ realizované cez ALLIANZ, Slovenskú poisťovňu a.s. Poistná suma za deň / osoba = 2,09 €.

Storno podmienky cestovnej kancelárie a podmienky poistenia sú súčasťou Zmluvy o obstaraní zájazdu .

 

Zmena programu vyhradená!

Pridaj komentár