LIGNANO SABBIADORO

NOVINKA – KLIMATIZOVANÉ APARTMÁNY!!!

je obľúbené prímorské letovisko. Pre jeho viaceré prednosti si ho zamiloval už Ernest Hemingway a nazval ho benátskou Floridou. Je to malebný, v zeleni utopený polostrov Jadranského mora, vnárajúci sa do Laguny di Marano asi 80 km nad Benátkami. Názov mesta znamená v preklade Zlaté piesky a je odvodený od nádhernej 8 km dlhej piesočnatej pláže s pomalým klesaním do mora, čo je veľkou výhodou najmä pre neplavcov a malé deti. Lignano je známe aj ako najvybavenejšie prímorské stredisko Jadranského mora.

 

Aktívny pobyt v Lignane umožňuje navštíviť :

  • Aguapark,  ktorý je najväčší v Taliansku. Je to vodný raj pre deti aj dospelých,
  • Zoologickú záhradu, ktorá je domovom vyše 120 druhov exotických zvierat. Je umiestnená v krásnej subtropickej vegetácii pri riečke Tagliamento,
  • veľký Lunapark a pre milovníkov prírody Hamingwayov park,
  • kúpeľnú kolonádu s množstvom  obchodov, kaviarničiek a zábavy až do neskorých večerných hodín,
  • Mušličkový ostrov a historické Grado  vyhliadkovou plavbou.

Ubytovanie:

 

Ubytovanie je zabezpečené v KLIMATIZOVANÝCH apartmánových vilkách na ostrove Terra Mare. Ostrov je vybavený aj bazénom, reštauráciou, športoviskami. Vilky poskytujú ubytovanie pre 8 osôb v štvorúrovňovom rozložení miestností. Na prízemí sa nachádza obývacia izba s jedálenským kútom a francúzskymi dverami vedúcimi na malú terasu so záhradným posedením, plne vybavená kuchyňa a sociálne zariadenie. Na prvom poschodí sú dve dvojposteľové izby (č. 1, č. 2), komora a sociálne zariadenie. Na druhom poschodí je jedna dvojposteľová izba (č.3), podkrovná manzarda  s vysúvacím dvojlôžkom, kúpeľňa s WC. Súčasťou apartmánu je aj garáž.

Schéma domu:

 

Termíny a ceny:

Termín počet nocí cena zájazdu/osoba
30. jún – 09. júl 2017 7 259,- EUR/ osoba (izba č. 1,2,3)
239,- EUR/ osoba (manzarda)

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie, pobytový poplatok, spotreba spotreba elektrickej energie, vody a plynu, posteľné prádlo, služby delegáta CK, doprava Zvolen – Lignano späť, DPH.

V cene nie je zahrnuté: čistiace prostriedky, utierky, uteráky, tabletky do umývačky riadu.

Zľavy pre deti, prípadne iné zľavy, je možné dohodnúť v CK najneskôr pri podpise Zmluvy o obstaraní zájazdu.

Podrobné pokyny obdrží každý účastník minimálne 21 dní pred nástupom na zájazd.

Doprava:

Doprava je zaistená luxusným zájazdovým autobusom so štandardným vybavením. Odchod zo Zvolena je v piatok večer, príchod do Lignana  v sobotu ráno – dopoludnia. Odchod z Lignana je v sobotu večer, príchod do Zvolena je v nedeľu ráno – dopoludnia.