Loading...
O NÁS 2023-11-22T16:58:50+00:00

ČO VÁM PONÚKAME

  • Zájazdy pre individuálnych klientov – prostredníctvom našej CK si klienti môžu vybrať zo širokej ponuky poznávacích a pobytových zájazdov.

  • Zájazdy pre ucelené kolektívy – pre školy všetkých stupňov, podniky a organizácie ponúkame zájazdy presne podľa požiadaviek objednávateľa. Po dohode s nami je možné upraviť trasu, služby i ceny zájazdov uvedených v katalógu.

  • Trajektové lístky – priamo v našej CK zabezpečujeme trajektové lístky pre individuálnu aj autobusovú dopravu do Stredomoria, severozápadnej a severnej Európy.

  • Letenky – do celého sveta

  • Nonstop telefónna služba – v prípade záujmu o niektoré z našich služieb nás môžete kontaktovať kedykoľvek sedem dní v týždni na telefónnych číslach 045/5443 606 alebo 0905 409 372.

  • Predaj produktov iných cestovných kancelárií a prepravných spoločností – priamo v našej CK si môžete zakúpiť aj produkty našich partnerov :
    AEOLUS, AEROLAND, CK AFRODITA, A – TOUR, AZUR REISEN, BEST REISEN, BUBO TRAVEL, BK TOUR, CEVARM, ČEDOK, COIMEX TRAVEL, FAMIKO, CK FIFO, FIRO TOUR, GLOBTOUR, HECHTER, HITKA, HYDROTOUR, INTERCONTACT, KARTÁGO, KOALA TOUR, LEONARDO, LIPA, MAJÁČIK, MEDINA TOURS, MONADA, ONEWORLD TRAVEL, PEGAS TOUR, RENY TRAVEL, RUEFAREISEN, RYAN AIR, SATUR, SUNNY DAYS, TIP TRAVEL – TATRATOUR, TULIP TOURS, TURANCAR , VÍTKOVICE TOURS, WELLNESS PATINCE

  • Služby v Penzióne* Javorina na Donovaloch (individuálne pobyty, rodinné oslavy, školenia, letné tábory, školy v prírode, lyžiarske výcviky…)

Od začiatku nášho pôsobenia v cestovnom ruchu spolupracujeme výlučne s tímom skúsených sprievodcov, prepravcov a naše služby garantujeme aj našou osobnou účasťou na zájazdoch.

Veríme, že nám aj v tohtoročnej sezóne prejavíte svoju dôveru a vyberiete si niektorý z našich zájazdov, aby ste tak naplnili svoje predstavy o bezstarostných dňoch oddychu alebo dávne túžby po poznaní v históriou nasiaknutých kútoch Európy i za jej hranicami.

Všeobecné zmluvné podmienky

Kde nás nájdete?

mapa CK CEKAN